3 найяскравіших фільму

3 найяскравіших фільму

про  фільму

Наприкінці 1850-х років з’явилися перші приклади миттєвої фотографії, які дали надію на те, що фотографія руху незабаром стане можливою, але знадобилося кілька десятиліть, перш ніж її успішно поєднали з методом запису серії послідовних зображень у реальному часі. У 1878 році Едвард Муйбрідж зрештою зумів зробити серію фотографій коня, що біжить, за допомогою батареї фотоапаратів у лінії вздовж доріжки та опублікував результати як «Кінь у русі» на картках кабінету. Майбрідж, а також Етьєн-Жюль Марей, Оттомар Аншютц та багато інших створили ще багато досліджень хронофотографії. Майбрідж наніс контури десятків своїх хронофотографічних серій на скляні диски та проектував їх за допомогою свого зоопраксископа на своїх лекціях з 1880 по 1895 рік. Аншютц розробив свій власний електротахіскоп у 1887 році для проектування 24 діапозитивних фотографічних зображень на скляні диски як рухомих зображень, циклічних як до тих пір, поки це буде цікаво аудиторії.

саме тому це найяскравіший фільму

Елвіс — це біографічний фільму База Лурмана про Елвіса Преслі, починаючи з його дитинства і закінчуючи тим, як він став рок- і кінозіркою в 1950-х роках, зберігаючи складні стосунки зі своїм менеджером, полковником Томом Паркером.
Перебуваючи в Іспанії, баскетбольний скаут відкриває феноменального гравця в стрітбол і бачить у перспективі можливість повернутися в НБА.
Група настільних геймерів, які живуть у будинку для престарілих, стикаються віч-на-віч зі своєю слабкістю, оскільки один з них стає переконаним, що демон вбиває мешканців.

1. Елвіс (2022)

«Елвіс» — біографічний фільму 2022 року режисера База Лурмана, який написав сценарій разом із Семом Бромеллом, Крейгом Пірсом і Джеремі Донером. Фільм розповідає про життя ікони рок-н-ролу Елвіса Преслі з точки зору його менеджера, полковника Тома Паркера. У головній ролі Остін Батлер з Томом Хенксом у ролі Паркера, Олівія ДеДжонг, Хелен Томсон, Річард Роксбург, Келвін Гаррісон-молодший, Девід Венем, Коді Сміт-МакФі та Люк Брейсі у ролях другого плану. У 2014 році було оголошено, що Лурман зніме байопік про Елвіса Преслі, хоча офіційно про проект було оголошено лише в березні 2019 року.

2. Метушня (2022)

Hustle — американська спортивна драма 2022 року режисера Джеремії Загара за сценарієм Тейлора Матерна та Вілла Феттерса. У фільму Адам Сендлер грає роль скаута НБА, який знаходить в Іспанії сирого, але талановитого гравця (Хуанчо Ернангомес) і намагається підготувати його до драфту НБА. Нинішній гравець Міннесоти Тімбервулвз Ентоні Едвардс грає головного антагоніста Керміта Вілтса. Квін Латіфа, Бен Фостер, Роберт Дюваль і Гайді Гарднер також знімаються, а Леброн Джеймс виступає в ролі продюсера через свою компанію SpringHill Company. Hustle був випущений Netflix 3 червня 2022 року. Його прем’єра була схвалена критиками, а роль Сендлера була відзначена високою оцінкою.

3. Jack Be Nimble (2022)

Jack Be Nimble — новозеландський готичний фільму жахів 1993 року режисера Гарта Максвелла, який пізніше описав його як «стилізовану надприродну історію». У фільмі зіграли американка Алексіс Аркетт і новозеландська акторка Сара Сматс-Кеннеді. Він включає одну з останніх появ у кіно легендарного британського/новозеландського актора та музиканта Бруно Лоуренса. Джек (Аркетт) вирішує покласти край жорстокому поводженню з боку прийомних батьків і тікає, щоб знайти свою давно втрачену сестру Дору (Сматс-Кеннеді). Хоча Дора почувалася набагато краще після того, як їх покинули та згодом усиновили, її також тягне використовувати свої телепатичні здібності, щоб знайти його. По дорозі Джека постійно переслідують чотири дочки його прийомних батьків, які прагнуть помститися за смерть своїх батьків від рук Джека та його винаходу.